İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Deniz Kabuğu Günleri’nin yirmincisi Dr. Anıl Aba’nın katılımıyla gerçekleşti: “Eğlence Endüstrisinde Tekelleşme”

Universus Sosyal Araştırmalar Merkezi’nin Deniz Kabuğu Günleri isimli konsept etkinliğinin Eğlence Endüstrisinde Tekelleşme başlıklı yirminci programına Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Anıl Aba konuk oldu.

6 Eylül Cuma günü, saat 19:00’da Universus’un Beşiktaş’taki merkezinde başlayan etkinlikte, Birgün Pazar’da yayımlanan: Bilet Tekeli olarak Biletix, Ege Sahillerindeki Beach Clup Tekeli, Kitap Sektöründeki D&R ve İdefix Tekeli, Müzik Festivallerindeki MilyonYapım Tekeli ve son olarak Spotify’daki çalma listeleri üzerinden Eğlence Endüstrisindeki Tekelleşmeyi yazılarıyla soruşturan Dr. Anıl Aba, Deniz Kabuğu Günleri’nde Eğlence Sektöründeki Tekelleşmeyi, yazılarında da detaylı bir biçimde ifade ettiği örneklerle iktisadi olarak ele aldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen etkinlik 4 saat 15 dakika sürerek, Universus Deniz Kabuğu Günlerinin en uzun etkinliği de olmuş oldu.

Konuşmacımız Dr. Anıl Aba’ya ve eğlence sektöründe tekelleşmenin izini sürdüğümüz tartışmaya katkı veren tüm konuklarımıza çok teşekkür ederiz. Gelecek etkinliklerde görüşmek dileğiyle.


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir