İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Dersimiz Eşitlik: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitimi” 19 Ekim’de Universus’ta gerçekleşecek.

Dersimiz Eşitlik, “toplumsal cinsiyet eşitliği” kavramını temel alarak erken çocukluktan itibaren desteklenmesi ve talep edilmesi gereken, hak ve yükümlülüklerde eşitliği öğreten, çocuğun kendini gerçekleştirme – dünyayı anlamlandırma sürecinde başlayan ve ona hayat boyu eşlik edecek kazanımlara sahip çok katmanlı bir eğitim programı.

Sınıf Öğretmeni ve Toplumsal Cinsiyet Eğitmeni Sevda YücelBali tarafından, Universus Sosyal Araştırmalar Merkezinde gerçekleştirilecek bir günlük toplumsal cinsiyet eşitliği eğitim programında çocuklarla çalışan eğiticilere öncelik verilecektir.

Dersimiz Eşitlik, 19 Ekim Cumartesi günü 13:00 ile 18:00 saatleri arasında Universus Sosyal Araştırmalar Merkezinin Beşiktaş’taki merkezinde gerçekleştirilecektir ve katılımcılardan herhangi bir ücret istenmemektedir.

Eğitime katılmak isteyenlerin aşağıdaki formu doldurarak kayıt olması gerekmektedir ve kontenjanlarımız sınırlıdır.

Kayıt için tıklayınız.

Sevda YücelBali

Hayatı çocuklardan öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini yetişkinlerin dünyasına tercüme etmeyi kendine iş edinmiş bir ilkokul / sınıf öğretmeni. Çocuklar için yaratıcı düşünme – problem çözme becerileri üzerine oyun, atölye ve etkinlikler tasarlıyor. Çocuklar ve onlarla çalışan eğitmenlere yönelik Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Scamper, Çocuk Hakları atölyeleri düzenliyor.Mesleki deneyim ve heveslerini son bir yıldır “Arkadaşım Çocuk” başlığıyla paylaşıyor. Evli ve bir köpek annesi. Çiçek bakmayı pek beceremiyor. İletişim için: miss.sevdayucel@hotmail.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir