İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Universus Metodoloji Atölyesi 1. haftasına Burcu Ermeydan konuk oluyor: “Yolu Ararken Yönü Bulmak”

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar 15 hafta sürecek bir atölye olup sosyal bilimlerin farklı alanlarında çeşitli araştırmalar yapmış ve halen çalışmalarına devam etmekte olan genç araştırmacıların bu çalışmalarında yöntemsel olarak izlemiş oldukları yolları, karşılaştıkları engelleri içerecek ve aynı zamanda bu engellerin nasıl aşılabildiğini aktaracaktır.

Metodoloji Atölyesinin 1. haftasına Kadir Has Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve doktora öğrencisi Burcu Ermeydan tartışmacı olarak konuk oluyor. UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar, 20 Ekim Pazar günü saat 14:00‘te Universus’un Beşiktaş’taki merkezinde Pınar Eldemir’in moderatörlüğünde gerçekleşecektir.

Atölyemizin “Yolu Ararken Yönü Bulmak” başlıklı birinci haftasına dinleyici olarak katılmak istiyorsanız https://forms.gle/QFuCDoa1aEQhDGx7A  adresinden formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Burcu Ermeydan: Lisans ve yüksek lisans derecelerini Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nden Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında aldı. Yüksek lisans tezinde, Doğu Asya’da finansal bölgeselcilik konusu üzerine çalıştı. Halen Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler anabilim dalında doktora adayı olan Ermeydan, aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. Devam eden doktora tez çalışmasında bölgesel örgütler arası ilişkilerin Doğu Asya’da bölgeselciliğe etkisi üzerine odaklanmaktadır. Ana araştırma alanı uluslararası politik ekonomi olmakla beraber, uluslararası ilişkilerde bölgeselleşme, Doğu Asya bölgesi ve sosyal bilimlerde araştırma yöntemleri üzerine yayın ve hazırlık aşamasında çeşitli çalışmaları vardır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir