İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Metodoloji Atölyesinin 4. haftasına Gizem Çelik konuk oluyor:”Nitel Araştırma ve Yöneticilerle Derinlemesine Mülakat: Olanaklar ve Sınırlar”

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar 15 hafta sürecek bir atölye olup sosyal bilimlerin farklı alanlarında çeşitli araştırmalar yapmış ve halen çalışmalarına devam etmekte olan genç araştırmacıların bu çalışmalarında yöntemsel olarak izlemiş oldukları yolları, karşılaştıkları engelleri içerecek ve aynı zamanda bu engellerin nasıl aşılabildiğini aktaracaktır.

Metodoloji Atölyesinin 4. haftasına İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Araştırma Görevlisisi ve Özyeğin Üniversitesi Tasarım, Teknoloji ve Toplum Anabilim Dalında burslu olarak doktora öğrencisi Gizem Çelik konuk oluyor.

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar15 Aralık Pazar günü saat 14:00‘te Universus’un Beşiktaş’taki merkezinde Pınar Eldemir’in moderatörlüğünde gerçekleşecektir.

Atölyemizin “Nitel Araştırma ve Yöneticilerle Derinlemesine Mülakat: Olanaklar ve Sınırlar” başlıklı ikinci haftasına dinleyici olarak katılmak istiyorsanız kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

Kayıt için tıklayınız.

Gizem Çelik: Ankara Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde başladığı Tarih lisans eğitimine İzmir Ekonomi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde burslu olarak devam etti. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi İletişim Bilimleri Anabilim Dalında yüksek lisansını Kültür ve sanatın desteklenmesi: Türkiye’de özel şirket ve vakıflar üzerine bir inceleme konusu üzerine burslu olarak tamamladı. Lisans eğitimi boyunca çeşitli ajanslarda ve üniversitenin öğrenci tasarım ofisinde; 2015 yılında İstanbul Pro İletişim Ajansında Dijital Medyacı ve Tasarımcı olarak çalıştı. 2016 yılından itibaren İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmakta ve Özyeğin Üniversitesi  Tasarım, Teknoloji ve Toplum Anabilim Dalında burslu olarak doktora öğrenimine devam etmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir