İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Metodoloji Atölyesinin 5. haftasına Tuğba Sivri konuk oluyor: “Sosyal Bilimlerin Temas Noktaları: İnterdisipliner Çalışma Yöntemleri”

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar 15 hafta sürecek bir atölye olup sosyal bilimlerin farklı alanlarında çeşitli araştırmalar yapmış ve halen çalışmalarına devam etmekte olan genç araştırmacıların bu çalışmalarında yöntemsel olarak izlemiş oldukları yolları, karşılaştıkları engelleri içerecek ve aynı zamanda bu engellerin nasıl aşılabildiğini aktaracaktır.

Metodoloji Atölyesinin 5. haftasına Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü doktora öğrencisi ve Universus Sosyal Araştırmalar Merkezi Araştırmacı Üyesi Tuğba Sivri konuk oluyor.

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar29 Aralık Pazar günü saat 14:00‘te Universus’un Beşiktaş’taki merkezinde Pınar Eldemir’in moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Atölyemizin “Sosyal Bilimlerin Temas Noktaları: İnterdisipliner Çalışma Yöntemleri” başlıklı beşinci haftasına dinleyici olarak katılmak istiyorsanız kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. 

Başvuru için tıklayınız.

Tuğba Sivri: 1990 İstanbul doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler lisans eğitiminin ardından Galatasaray Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Çalışmaları yüksek lisansını, Türkiye’de Muhafazakâr Kadınların Siyasal Hareketliliği üzerine yazdığı tezle tamamladı. Site editörlüğü, kurumsal dergi editörlüğü yaptı. Çeşitli mecralarda popüler edebiyat, muhafazakârlık ve toplumsal cinsiyet üzerine yazılar yayınladı. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Ana Bilimdalı’nda, popüler muhafazakâr romanlarda toplumsal cinsiyet üzerine doktora tezini yazıyor. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir