İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Metodoloji Atölyesinin 6. haftasına Onur Alp Yılmaz konuk oluyor: ”Saha Çalışmalarının Avantajları ve Dezavantajları: Siyasi Figürlerle Mülakat”

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar 15 hafta sürecek bir atölye olup sosyal bilimlerin farklı alanlarında çeşitli araştırmalar yapmış ve halen çalışmalarına devam etmekte olan genç araştırmacıların bu çalışmalarında yöntemsel olarak izlemiş oldukları yolları, karşılaştıkları engelleri içerecek ve aynı zamanda bu engellerin nasıl aşılabildiğini aktaracaktır.

Metodoloji Atölyesinin 6. haftasına Ankara Üniversitesi Türk İnkilap Tarihi Enstitüsü’nde Bölge Çalışmaları Enstitüsü’nde “Türkiye’de Sosyal Demokrat Düşüncede İdeolojik Dönüşüm: DSP” başlıklı tezine devam etmekte olan Onur Alp Yılmaz konuk oluyor.

UNIVERSUS Metodoloji Atölyesi: Alternatif Yaklaşımlar, 26 Ocak Pazar günü saat 14:00‘te Universus’un Beşiktaş’taki merkezinde Pınar Eldemir’in moderatörlüğünde gerçekleşecektir.

Atölyemizin “Saha Çalışmalarının Avantajları ve Dezavantajları: Siyasi Figürlerle Mülakat ” başlıklı altıncı haftasına dinleyici olarak katılmak istiyorsanız kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt için tıklayınız.

Onur Alp Yılmaz, 1991’de Sakarya’da doğdu. 2015’te FMV Işık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler programından Lisans derecesini aldı. Aynı yıl İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler programında başladığı Yüksek Lisansını “CHP’s Discourse on the Kurdish Question: Continuities or Ruptures?” başlıklı teziyle 2017’de tamamladı. Şu an Ankara Üniversitesi Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü’nde “Türkiye’de Sosyal Demokrat Düşüncede İdeolojik Dönüşüm: DSP” başlıklı tezine devam etmektedir. Yılmaz’ın akademik çalışmalarının haricinde, çeşitli gazete ve dergilerde yayımlanmış çeviri ve makaleleri de bulunmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir