İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Universus Sosyal Araştırmalar Merkezi Güz Dönemi için “Araştırma Gönüllüleri”ni arıyor! (Başvuru Tarihi: 6-20 Eylül 2020)

Araştırma Gönüllülüğü nedir?

2019-2020 yılları arasında ilk kez gerçekleştirilen ve bu yıl iki farklı dönemden oluşacak olan Araştırma gönüllüsü programı “birlikte öğrenme” ilkesine dayanan, hiyerarşik ilişkiler kurmayan, görünmez emeğin sömürülmediği, akademide kendisini var etmek isteyen genç bireylerin çalışmaları için alan açmayı hedefleyen bir Universus organizasyonudur.

Ne hedefliyoruz?

Akademinin fildişi kulelerden sokaklara inmesi gerektiğini düşünen bir ekip olarak biz, üniversite ile temas halinde olmayı, ekibimizi genç tutmayı, güncel olan ile bağımızı kuvvetlendirmeyi ve yepyeni bakış açılarından bakabilmeyi hedefliyoruz.

Ne sunuyoruz?

Merak ettiğiniz ve üzerine çalışmak istediğiniz konular için alan açmayı, eşlik etmeyi ve bildiklerimizi aktarmayı vaat ediyoruz.

Ne bekliyoruz?

Ekim ayında başlayıp ocak ayının sonunda tamamlanacak olan Güz Dönemi boyunca Universus’un nasıl bir işleyişe sahip olduğunu, nelerin tartışıldığını ve üzerine çalışıldığını sizinle paylaşmak istiyoruz.

Kimler başvurabilir?

  • Lisans düzeyinde eğitimine devam eden,
  • Sosyal bilimler alanında araştırma yapmaya hevesli olan ya da görsel tasarım, videografi gibi konularda teknik beceri sahibi olan,
  • Öğrenmeye ve öğretmeye istekli olan,
  • Açık fikirli, eleştiriye ve tartışmaya açık,
  • Sorumluluk alabilen, dayanışma disiplinine sahip, girişken olan herkes başvurabilir.

Başvurmak için: Formu doldurup akademi@uni-versus.org adresine mail atmanız yeterli.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir